Поліцейські Луганщини доставили продукти й будівельну плівку у звільнені села й евакуювали трьох мешканців

Поліцейські Луганської області доставили гуманітарний вантаж у звільнені села протягом двох останніх днів й евакуювали трьох мешканців. Про це повідомила поліція Луганщини у своєму Телеграм-каналі 26 травня.

"Під час роздачі гуманітарної допомоги в с. Макіївка до поліцейських звернулись троє літніх громадян з проханням допомогти евакуюватися", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що наступного дня поліцейські доправили літнього чоловіка – до лікарні в м. Слов’янськ, а подружжя до родичів у м. Лиман Донецької області.

Уточнюється, що протягом двох днів поліцейські доставили та роздали мешканцям сіл Невське, Макіївка, Греківка харчові набори, хліб та будівельну плівку для закриття вікон. Все це закупила й передала мешканцям Красноріченьска військова адміністрація. Також, через відсутність електропостачання, мобільного зв’язку кожного разу, коли дозволяє безпекова ситуація поліцейські розгортають супутниковий зв’язок Starlink аби люди змогли зателефонувати рідним.

Раніше повідомлялось, що поліцейські й волонтери доставили хліб та інші продукти в три деокуповані села Луганщини.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті