Поліцейські й волонтери доставили хліб та інші продукти в три деокуповані села Луганщини

Поліцейські Луганщини доставили хліб і інші продукти харчування в три деокуповані села області 18 травня. Про це повідомила поліція Луганщини в Телеграм.

"Поліцейські з волонтером доставили вантаж, який зібрали представники Красноріченської територіальної громади разом з Луганською військовою адміністрацією та роздали мешканцям сіл Невське, Макіївка та Греківка 120 харчових гуманітарних пакетів і 500 буханок хліба", – сказано в повідомленні.

Підкреслюється, що кожен виїзд у деокуповані населені пункти Луганщини супроводжується ризиком для життя правоохоронців. Тому поліцейські, доставляючи гуманітарну допомогу, наголошують селянам на необхідності евакуації та неухильному дотриманню безпекових правил поведінки.

Раніше повідомлялось, що у Стельмахівці на Луганщині залишилася лише один мешканець з довоєнних 500.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті