Поліцейські й волонтери доставили хліб та інші продукти в три деокуповані села Луганщини

Поліцейські Луганщини доставили хліб і інші продукти харчування в три деокуповані села області 18 травня. Про це повідомила поліція Луганщини в Телеграм.

"Поліцейські з волонтером доставили вантаж, який зібрали представники Красноріченської територіальної громади разом з Луганською військовою адміністрацією та роздали мешканцям сіл Невське, Макіївка та Греківка 120 харчових гуманітарних пакетів і 500 буханок хліба", – сказано в повідомленні.

Підкреслюється, що кожен виїзд у деокуповані населені пункти Луганщини супроводжується ризиком для життя правоохоронців. Тому поліцейські, доставляючи гуманітарну допомогу, наголошують селянам на необхідності евакуації та неухильному дотриманню безпекових правил поведінки.

Раніше повідомлялось, що у Стельмахівці на Луганщині залишилася лише один мешканець з довоєнних 500.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті