У Стельмахівці на Луганщині залишилася лише 1 людина з довоєнних 500 жителів

У Стельмахівці Луганської області залишився лише один мешканець із довоєнного населення в 500 осіб. Про це 18 травня в Telegram повідомили представники обласної військової адміністрації.

"У Стельмахівці залишається тільки один мешканець - вмовляємо його евакуюватися, іншим п'ятьом допомогли виїхати протягом останніх трьох днів... У селі, де до війни мешкало понад 500 осіб, залишився тільки один чоловік, який поки що відмовляється виїжджати", - повідомили в ОВА.

В адміністрації зазначили, що протягом останніх тижнів ніхто не хотів виїжджати зі Стельмахівки, попри щоденні обстріли і те, що люди жили в підвалах. Минулої доби росіяни знову обстріляли це село, а також намагалися атакувати околиці сусіднього Новоселівського, з якого останні мешканці виїхали кілька місяців тому.

"Однак, на початку тижня нам вдалося вмовити евакуюватися чоловіка, а вчора - ще чотирьох місцевих мешканців, серед яких одна людина з інвалідністю. Вони вже в безпеці - розселенням і забезпеченням усім необхідним опікується Коломийська військова адміністрація", - йдеться в повідомленні.

Зовсім небагато людей залишається в інших звільнених населених пунктах Коломийської громади - їх також переконують евакуюватися.

Нагадаємо, раніше голова Луганської ОВА Артем Лисогор розповів, як окупанти готуються до контрнаступу України.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті