Виставили мільйони блокпостів і збирають речі. Лисогор розповів, як окупанти готуються до контрнаступу ЗСУ на Луганщині

Російські окупанти на тимчасово захопленій території Луганської області панічно готуються до контрнаступу ЗСУ. Про це 16 травня в ефірі національного телемарафону заявив голова обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

"Виставили "мільйони блокпостів", заявили у своїх пабліках, що затримали 29 "пособників українського режиму", виявили снаряди, 180 "підривників", тисячу ПТУРів", - заявив він.

Однак попри всі заявлені успіхи, окупанти та колаборанти хвилюються "як ніколи". Саме тому вони "починають потихеньку збирати речі".

"Вони починають потихеньку збирати речі - але нікуди від нашого правосуддя не подінуться", - додав Лисогор.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що освітні організації окупованого Луганська перейшли на дистанційне навчання.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті