Поліцейські Луганщини доставили продукти й будівельну плівку у звільнені села й евакуювали трьох мешканців

Поліцейські Луганської області доставили гуманітарний вантаж у звільнені села протягом двох останніх днів й евакуювали трьох мешканців. Про це повідомила поліція Луганщини у своєму Телеграм-каналі 26 травня.

"Під час роздачі гуманітарної допомоги в с. Макіївка до поліцейських звернулись троє літніх громадян з проханням допомогти евакуюватися", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що наступного дня поліцейські доправили літнього чоловіка – до лікарні в м. Слов’янськ, а подружжя до родичів у м. Лиман Донецької області.

Уточнюється, що протягом двох днів поліцейські доставили та роздали мешканцям сіл Невське, Макіївка, Греківка харчові набори, хліб та будівельну плівку для закриття вікон. Все це закупила й передала мешканцям Красноріченьска військова адміністрація. Також, через відсутність електропостачання, мобільного зв’язку кожного разу, коли дозволяє безпекова ситуація поліцейські розгортають супутниковий зв’язок Starlink аби люди змогли зателефонувати рідним.

Раніше повідомлялось, що поліцейські й волонтери доставили хліб та інші продукти в три деокуповані села Луганщини.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті