Підрозділ окупантів на Луганщині за тиждень втратив 70% особового складу

Один із підрозділів російських окупантів у Луганській області втратив 70% особового складу. Про це 28 листопада у зведенні повідомляє Генштаб.

"Російські загарбники продовжують безславно вмирати в Україні. Так, один із підрозділів російських окупаційних військ у Луганській області за минулий тиждень втратив до 70% особового складу", - повідомили українські військові.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що після удару ЗСУ по ворогові у Пологах та Чернігівці поранено 80 окупантів.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті