Підрозділ окупантів на Луганщині за тиждень втратив 70% особового складу

Один із підрозділів російських окупантів у Луганській області втратив 70% особового складу. Про це 28 листопада у зведенні повідомляє Генштаб.

"Російські загарбники продовжують безславно вмирати в Україні. Так, один із підрозділів російських окупаційних військ у Луганській області за минулий тиждень втратив до 70% особового складу", - повідомили українські військові.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що після удару ЗСУ по ворогові у Пологах та Чернігівці поранено 80 окупантів.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті