Під Бахмутом рашисти втрачають перевагу в артилерії, і намагаються це компенсувати живою силою - боєць Нацгвардії

На Бахмутському напрямку в армії РФ зменшилася перевага в артилерії, і вона намагається посилитися за рахунок живої сили. Про це розповів боєць "Легіону Свободи" Нацгвардії Володимир Назаренко в етері Еспресо 8 грудня.

За його словами, на Бахмутському напрямку РФ щодня намагається штурмувати кожну позицію. Ворог не має тотальної переваги в артилерії й за допомогою техніки вогневого валу прагне знищити Бахмут, села та посадки.

"На даний момент співвідношення в артилерії - 1:5, 1:8, не так, як колись було 1:20, що їхня перевага була в одні ворота. Зараз вони хочуть компенсувати це великою кількістю живої сили, яку вони відправляють", - наголосив Володимир Назаренко.

Боєць "Легіону Свободи" зауважив, що росіяни переважно відправляють бандитів, вагнерівців, яких випустили з в’язниці, але українські військові їх знищують. 

Як раніше повідомлялося, на Донеччині під Бахмутом ЗСУ ліквідує щодня до ста окупантів.

Статті

Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Донбас
19.03.2023
21:17

"Путін відвідав Маріуполь, але до Донецька ні ногою". Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Це вже ганебно, як Донецьк ігнорують, а всі почесті надають Маріуполю! Відчуття, що ми непотрібні. Невже стражденна столиця ДНР зовсім не варта справжньої уваги президента?"
Всі статті