Під Бахмутом рашисти втрачають перевагу в артилерії, і намагаються це компенсувати живою силою - боєць Нацгвардії

На Бахмутському напрямку в армії РФ зменшилася перевага в артилерії, і вона намагається посилитися за рахунок живої сили. Про це розповів боєць "Легіону Свободи" Нацгвардії Володимир Назаренко в етері Еспресо 8 грудня.

За його словами, на Бахмутському напрямку РФ щодня намагається штурмувати кожну позицію. Ворог не має тотальної переваги в артилерії й за допомогою техніки вогневого валу прагне знищити Бахмут, села та посадки.

"На даний момент співвідношення в артилерії - 1:5, 1:8, не так, як колись було 1:20, що їхня перевага була в одні ворота. Зараз вони хочуть компенсувати це великою кількістю живої сили, яку вони відправляють", - наголосив Володимир Назаренко.

Боєць "Легіону Свободи" зауважив, що росіяни переважно відправляють бандитів, вагнерівців, яких випустили з в’язниці, але українські військові їх знищують. 

Як раніше повідомлялося, на Донеччині під Бахмутом ЗСУ ліквідує щодня до ста окупантів.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті