Початок переговорів про вступ України до ЄС можуть перенести на березень - ЗМІ

Початок переговорів про вступ України до ЄС можуть перенести. Про це агентству Reuters заявив високопоставлений чиновник у Євросоюзі, знайомий із перебігом підготовки до грудневого саміту Євросоюзу, - повідомляє Телеграм-канал "DW Главное".

За словами джерела, початок переговорів можуть відкласти на березень, переговорам також може перешкоджати Угорщина.

У повідомленні нагадується, що рішення про початок переговорів може бути ухвалене лише одноголосно всіма 27 країнами ЄС.

За словами джерела, плани підтримки України в розмірі 50 млрд євро зараз проходять "перевірку реальністю", а лідери держав-членів ЄС розуміють, що це буде досить дорого. При цьому і "дозволити розоритися" Україні в ЄС не можуть, зазначив чиновник.

Як повідомлялося, Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель заявив, що Україна є головним пріоритетом ЄС, і робота над наступними зобов'язаннями з безпеки триває.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті