Боррель заявив, що ЄС ніколи не втомиться від зобов'язань перед Україною

Верховний представник Європейського Союзу із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель заявив, що Україна є головним пріоритетом ЄС і робота над наступними зобов'язаннями з безпеки триває. Про це Боррель повідомив 13 листопада у соцмережі Х (колишній Твіттер).

"Сьогодні, вітаючи Дмитра Кулебу на Раді міністрів закордонних справ ЄС, 27 міністрів закордонних справ ЄС спрямували спільне послання підтримки Україні. Україна є головним пріоритетом ЄС - не буде втоми від зобов'язань. Я працюю відповідно до завдань Європейської ради над нашими майбутніми безпековими зобов'язаннями", - написав Боррель. 

Як повідомлялося, у Євросоюзі розмірковують, як надати Україні більше засобів ППО та боєприпасів. 

Статті

Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Всі статті