Боррель: Евросоюз розмірковує, як надати Україні більше засобів ППО та боєприпасів 

Евросоюз розмірковує, як надати Україні більше засобів протиповітряної оборони та боєприпасів. Про це написав Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель у соцмережі Х (колишній Твіттер) ввечері 23 жовтня.

Боррель зазначив, що мав бесіду з головою МЗС України Дмитром Кулебою стосовно дискусії міністрів закордонних справ ЄС про те, "як найкраще задовольнити нагальні потреби України, в тому числі надати більше засобів протиповітряної оборони та боєприпасів". 

"Незважаючи на кризу на Близькому Сході, наша увага не відволікається від України", - підкреслив Боррель.

Дмитро Кулеба у соцмережі Х підтвердив, що Боррель запевняє: Україна залишається у фокусі ЄС.

Кулеба вказав, що обговорив з Боррелєм підготовку звіту Єврокомісії щодо переговорів про вступ.

"Я наголосив, що Україна ухвалила важливі закони і продовжує реформи; очікуємо на позитивний висновок", - зазначив Кулеба.

Як повідомлялося, у МЗС анонсували "одну хорошу новину" від Німеччини.

Статті

Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Всі статті