Після зустрічі з Трюдо Зеленський взяв участь в урочистому засіданні Парламенту Канади

Президент України Володимир Зеленський після зустрічі з Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо в Оттаві взяв участь в урочистому засіданні Парламенту Канади 22 вересня. Про це він повідомив у своєму Телеграм-каналі.

"Як завжди, плідні переговори з Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо. Серед основних питань – оборонні потреби України, продовження фінансової та гуманітарної підтримки нашої держави, економічна та інвестиційна співпраця", – написав Зеленський.

Урочистому засідання Парламенту Канади транслювалось у прямому ефірі.

Раніше Зеленський розповів про зустріч з Генерал-губернатором Канади Мері Саймон в Оттаві.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті