Після зустрічі з Трюдо Зеленський взяв участь в урочистому засіданні Парламенту Канади

Президент України Володимир Зеленський після зустрічі з Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо в Оттаві взяв участь в урочистому засіданні Парламенту Канади 22 вересня. Про це він повідомив у своєму Телеграм-каналі.

"Як завжди, плідні переговори з Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо. Серед основних питань – оборонні потреби України, продовження фінансової та гуманітарної підтримки нашої держави, економічна та інвестиційна співпраця", – написав Зеленський.

Урочистому засідання Парламенту Канади транслювалось у прямому ефірі.

Раніше Зеленський розповів про зустріч з Генерал-губернатором Канади Мері Саймон в Оттаві.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті