Після вдалого замаху на "голову МВС ЛНР" Корнета окупанти на Луганщині шукають партизанів

Окупанти на Луганщині шукають партизанів після замаху на "голову МВС ЛНР" Ігоря Корнета, якій отримав важкі поранення під час підриву гранати в барбершопі 15 травня. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 29 травня.

"Патрулі окупантів шукають партизан, які здійснили замах на "міністра внутрішніх справ "ЛНР" Ігоря Корнета", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що росіяни організували додаткові патрулі росгвардійців, які шукають представників підпілля на тимчасово окупованих територіях Луганської області.

Раніше з посиланням на голову Луганської ОВА Артема Лисогора повідомлялось, що замах на Корнета був "потужною операцією спецслужби – або російської, або нашої".

Раніше також повідомлялося, що в барбершопі Луганська був замах на "міністра МВС ЛНР". Є інформація, що він вдався – Корнет у важкому стані.

Пізніше повідомлялось, що пораненого під час підриву гранати в Луганську "міністра" Корнета перевезено до Москви.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті