Після авіаудару росіян по Авдіївці через пожежу на коксохімі може погіршитися екоситуація

Після авіаудару та пожежі через хімічний склад продуктів горіння на Авдіївському АКХЗ побоюються погіршення екологічної ситуації. Про це повідомило керівництво АКХЗ у Facebook 29 вересня.

"Через хімічний склад продуктів горіння черговий терористичний акт росіян може вплинути на екологічну ситуацію в регіоні. Оцінити екологічний вплив через масовані ворожі атаки поки що неможливо", - зазначається у повідомленні.

На АКХЗ зазначили, що через постійні обстріли, відсутність спецтехніки та рятувальників ДСНС у місті, пожежу, яка виникла після влучання авіабомби 28 вересня у цех уловлювання, вдалося частково локалізувати лише під ранок, 29 вересня.

Нагадаємо, що рашисти завдали удару авіабомбами по Авдіївському коксохімічному заводу.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті