Підрозділи ракетних військ завдали ураження по 2 районах зосередження особового складу росіян

Підрозділи ракетних військ завдали ураження по двом районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та 2 складах паливно-мастильних матеріалів противника. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні 10 грудня.

Українські захисники відбили понад 55 атак ворога на Куп'янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар'їнському, Шахтарському та Запорізькому напрямках.

Сили оборони України продовжують штурмові дії південніше Бахмуту Донецької області та утримують зайняті позиції на лівобережжі Дніпра на Херсонському напрямку.

Як повідомлялось раніше, з укриття Авдіївського коксохіму евакуювали всіх цивільних.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті