Підполковник авіації США: "Є достатньо американських пілотів, готових захищати небо України. Я буду першим"

В США достатньо військових пілотів, готових захищати небо України. Про це в інтерв'ю «Голосу Америки» заявив підполковник американської авіації у відставці Ден Гемптон, якого називають "найсмертоноснішим пілотом F-16".

Коментуючи підготовку українських пілотів на американських винищувачах F-16, Ден Гемптон зазначив, що «найважливіше – знайти людей, здатних керувати тими літаками, які вже мають тисячі годин польотів на цих літаках і не потребують навчання».

«Це швидше рішення, ніж відправляти українських пілотів до США на програму навчання. Це буде добре, коли війна закінчиться, але ви повинні спочатку виграти війну... Знову таки, це мають вирішити уряди та політики», - сказав Ден Гемптон.

«Я вам скажу, що доступ до таких пілотів є. І це цілком здійсненний варіант. Тож сподіваюся, люди, які при владі у вашій країні, почують це і, можливо, задумаються над цим. Я б сказав, що є достатньо американських пілотів, готових зробити це, якщо уряд розв’яже свої питання... Є також європейські пілоти, які навчаються на F-16, тому є достатньо пілотів для цього. Є лише деякі важливі деталі щодо роботи та боротьби за інший уряд, які потрібно було б вирішити», - вважає Ден Гемптон.

Він підкреслив, що «Україна бореться проти Росії,.. це добро проти зла, тут немає питань, хто правий, а хто винен».

«Тому я думаю, що в цьому дусі уряди, які можуть надавати ці послуги, повинні це робити, і я сподіваюся, що вони це зроблять. Я навіть поїду сам, я стану номером один, можете на мене розраховувати», - зазначив Ден Гемптон.

Він також сказав, що російський літак Су-35 -  «насправді не такий гарний літак». «Він добре виглядає на авіашоу, але моя особиста думка, що це мотлох», - сказав Ден Гемптон.

Як повідомлялося, російський винищувач збив американський дрон-розвідник над Чорним морем. США попереджають РФ про загрозу ескалації.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті