Підозру від СБУ отримали бухгалтерка, підприємиця й чиновниця з Луганщини, які "перекваліфікувались" у колаборантки

СБУ зібрала доказову базу стосовно колабораційної діяльності трьох ворожих поплічниць, які отримали від рашистів начальницькі крісла в окупаційних "адміністраціях" у Луганській області. Про це повідомило 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях в м. Сєвєродонецьк у Facebook 1 грудня. 

Задокументовано, що у квітні 2022 р. начальником відділу культури в "адміністрації Сватівського району ЛНР" стала 55-річна жителька села Гончарівка, яка раніше працювала бухгалтеркою в сільраді. Тоді ж начальницею відділу державної реєстрації актів цивільного стану так званого "Новопсковського районного управління юстиції міністерства юстиції ЛНР" була призначена колишня працівниця служби у справах дітей Новопсковської селищної ради", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що третя колаорантка - 45-річна місцева підприємиця, яка очолила відділ у справах молоді та спорту в незаконній "адміністрації м. Лисичанська ЛНР" у червні цього року.

Як підкреслюють в СБУ, через брак "кваліфікованих кадрів" окупанти підбирають колаборантів на керівні посади не за принципом профпридатності, а за готовність співпрацювати з окупаційним режимом і виконувати вказівки "керманичів" незаконних органів влади.

"Наразі правопорушниці працюють на користь путінської диктатури, допомагають окупантам утримати контроль над тимчасово захопленою територією Луганської області. Цим особам повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України)", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що СБУ задокументувала діяльність "замминистра труда и соцполитики ЛНР" Войнова, а колишнього "міністра" оголосила у розшук.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті