СБУ задокументувала діяльність "замминистра труда и соцполитики ЛНР" Войнова, а колишнього "міністра" оголосила у розшук

СБУ задокументувала колабораційну діяльність так званого "заместителя министра труда и социальной политики ЛНР" Євгена Войнова. Про це повідомило 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях в м. Сєвєродонецьк у Facebook 29 листопада.

"Колишній бухгалтер одного з луганських підприємств від початку російської агресії підтримав окупантів. Співпрацював з ворогом на різних посадах у структурах окупаційної влади угруповання "ЛНР". Призначення на "урядову" посаду колаборант отримав у листопаді 2022 року. У якості "замминистра" він впроваджує на тимчасово окупованій території політику загарбників у соціальній сфері, займається просуванням правлячої в РФ партії "Единая россия", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що СБУ повідомила фігуранту про підозру в колабораційній діяльності за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі. 

Крім  того, співробітники СБУ завершили досудове розслідування щодо колишнього "министра образования и науки ЛНР". У ході слідчої роботи повністю доведено колабораційну діяльність правопорушника, який впроваджував на тимчасово окупованій території освітні стандарти агресора, приймав рішення щодо приведення освітнього процесу у відповідність до законодавства РФ та угруповання "ЛНР", "підвищення кваліфікації" педагогів в РФ. Матеріали справи перебувають на розгляді в суді. Правопорушника оголошено у розшук.

Раніше повідомлялось, що реальний термін ув'язнення отримав колаборант з Луганщині, який приїхав на підконтрольну Україні територію "поволонтерити".

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті