Підозру від СБУ отримали бухгалтерка, підприємиця й чиновниця з Луганщини, які "перекваліфікувались" у колаборантки

СБУ зібрала доказову базу стосовно колабораційної діяльності трьох ворожих поплічниць, які отримали від рашистів начальницькі крісла в окупаційних "адміністраціях" у Луганській області. Про це повідомило 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях в м. Сєвєродонецьк у Facebook 1 грудня. 

Задокументовано, що у квітні 2022 р. начальником відділу культури в "адміністрації Сватівського району ЛНР" стала 55-річна жителька села Гончарівка, яка раніше працювала бухгалтеркою в сільраді. Тоді ж начальницею відділу державної реєстрації актів цивільного стану так званого "Новопсковського районного управління юстиції міністерства юстиції ЛНР" була призначена колишня працівниця служби у справах дітей Новопсковської селищної ради", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що третя колаорантка - 45-річна місцева підприємиця, яка очолила відділ у справах молоді та спорту в незаконній "адміністрації м. Лисичанська ЛНР" у червні цього року.

Як підкреслюють в СБУ, через брак "кваліфікованих кадрів" окупанти підбирають колаборантів на керівні посади не за принципом профпридатності, а за готовність співпрацювати з окупаційним режимом і виконувати вказівки "керманичів" незаконних органів влади.

"Наразі правопорушниці працюють на користь путінської диктатури, допомагають окупантам утримати контроль над тимчасово захопленою територією Луганської області. Цим особам повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України)", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що СБУ задокументувала діяльність "замминистра труда и соцполитики ЛНР" Войнова, а колишнього "міністра" оголосила у розшук.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті