Під вогнем перебувають Костянтинівка і Очеретинська громада Донеччини, поранено 13-річного хлопця, 5 сіл залишились без світла - ОВА

Костянтинівка і Очеретинська громада Донецької області перебувають під російськими обстрілами 30 вересня. Про це повідомила Донецька ОВА в Телеграм 30 вересня.

"На Костянтинівку росіяни скинули керовану авіабомбу - поранили 13-річну дитину. На щастя, травми у хлопця легкі - йому надають всю необхідну медичну допомогу. Внаслідок удару пошкоджено 17 приватних будинків, багатоповерхівку, підприємство, лінію електропередач і 2 автомобілі", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що в Очеретиному під удар потрапило підприємство, від обстрілу зайнялася суха трава. У Новоселівці Першій російська артилерія вгатила по школі - снаряд влучив у дах, пошкоджено декілька класних кімнат. Також постраждала трансформаторна підстанція - без електрики залишилися 5 сіл громади.

Раніше повідомлялось, що окупанти знову обстріляли Костянтинівку, поранена одна особа.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті