Під вогнем перебувають Костянтинівка і Очеретинська громада Донеччини, поранено 13-річного хлопця, 5 сіл залишились без світла - ОВА

Костянтинівка і Очеретинська громада Донецької області перебувають під російськими обстрілами 30 вересня. Про це повідомила Донецька ОВА в Телеграм 30 вересня.

"На Костянтинівку росіяни скинули керовану авіабомбу - поранили 13-річну дитину. На щастя, травми у хлопця легкі - йому надають всю необхідну медичну допомогу. Внаслідок удару пошкоджено 17 приватних будинків, багатоповерхівку, підприємство, лінію електропередач і 2 автомобілі", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що в Очеретиному під удар потрапило підприємство, від обстрілу зайнялася суха трава. У Новоселівці Першій російська артилерія вгатила по школі - снаряд влучив у дах, пошкоджено декілька класних кімнат. Також постраждала трансформаторна підстанція - без електрики залишилися 5 сіл громади.

Раніше повідомлялось, що окупанти знову обстріляли Костянтинівку, поранена одна особа.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті