Під обстрілом "Білі янголи" доставили ліки та хліб у Торське Лиманської громади

В Донецькій області екіпаж "Білих янголів" доставив ліки та хліб у Торське Лиманської громади. Про це повідомляє поліція Донеччини у Телеграм.

"Бої зараз точаться у безпосередній близькості до села. Тут залишається трохи більше 150 мешканців. Кілька разів на тиждень до Торського прибуває екіпаж "Білий янгол". Привозить їжу, теплі ковдри, будівельні матеріали, надає домедичну допомогу, вивозить тіла загиблих. Цього разу поліцейські  доставили понад 300 буханок хліба та ліки на прохання однієї з жінок", - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що під час переміщення "янголів" по селу обстріли продовжувались, тому довелося залишити вантаж в обумовлених місцях, куди в періоди затишшя приходять місцеві.

"Попри постійну небезпеку та непогоду, яка складає чималі труднощі для пересування броньованого авто, "Білі янголи" залишаються поруч з жителями Лиманщини", - підкреслюється у повідомленні.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті