Під Донецьком російського солдата командири прив'язали до дерева, щоб змусити йти на передову

У районі окупованого Донецька російського військового його командири прив'язали до дерева на всю ніч, щоб змусити вирушити на передову. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Телеграм-канал "АSTRA" - видання незалежних російських журналістів, які зазнали цензури або переслідування в РФ.

У повідомленні йдеться, що російські рядові - брати Геннадій і Семен Кіскорови, мобілізовані понад рік тому з Новокузнецька, вимагали переходу на альтернативну цивільну службу у зв'язку з релігійними переконаннями, однак командир відмовив їм. Обидва брати - військовослужбовці 1-го мотострілецького батальйону військової частини №21005, перебувають у відрядженні в районі окупованого Донецька.

Після рапорту Геннадія прив'язали до дерева на всю ніч, вимагаючи від нього згоди подальшої участі в бойових діях, повідомив Семен Кіскоров. Він стверджує, що Геннадій не витримав тиску і погодився знову йти на передову.

"Вирішуватиметься, що зі мною робити: також прив'язати до дерева, відправити штурмовиком або криміналку за непокору наказу", - припускає Семен.

Також зазначається, що дружини Геннадія і Семена вже відправили заяви до військової прокуратури. Крім того, їм допомагають юристи "Движения сознательных отказников".

У повідомленні наголошується, що це не єдиний випадок, коли російське командування прив'язувало військовослужбовців до дерева. Так, у листопаді таких тортур зазнав колишній кореспондент "Первого канала" Ілля Андрєєв. Після цього його відправили до нелегального підвалу для відмовників у Зайцевому, в одній із військових частин РФ.

Як повідомлялося, у росії родичі військових організовують акції, на яких пробують висловити своє обурення війною.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті