Під Авдіївкою загинув 22-річний військовий зі Сватівського району Сергій Василевський

Сергій Василевський, 22-річний військовослужбовець зі Сватівського району Луганської області, загинув під час виконання бойового завдання під Авдіївкою 8 березня. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 11 березня.

"Загинув Сергій Василевський зі Сватівщини", - йдеться в повідомленні.

Сергій народився і виріс у селі Райгородка. Після школи навчався у Сєвєродонецькому ПТУ на автомеханіка. Після навчання в училищі у 2020 році підписав контракт зі Збройними Силами України. З того часу служив у 53-й окремій механізованій бригаді імені князя Володимира Мономаха.

"Під час виконання бойового завдання під Авдіївкою військовослужбовець загинув. Це сталося 8 березня 2024 року", - йдеться також у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що в Києві перепоховали військового з Рубіжного Андрія Трощия, який загинув майже два роки тому, захищаючи рідне місто.

Раніше також повідомлялось, що Президент присвоїв звання "Герой України" пілоту Владиславу Рикову з Луганщини - посмертно.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті