Петросян нарешті вдало пожартував про "Новоросію". Каже, окупація України - історична подія

Російський гуморист і українофоб Євген Петросян вважає, що так зване "повернення нових регіонів до складу Росії - історична подія, яка змінила звичну картину світу". Таку думку він висловив на концерті в Москві, присвяченому річниці анексії Донбасу і частини Запорізької та Херсонської областей.

"Це (окупація та анексія чужих територій - "ОстроВ") - велика подія для Росії. Я думаю, це переосмислення світу. Новоросія повертається", - сказав Петросян. 

Після цього він нагадав, що частіше за все те, що він говорить - це гумор. Петросян розповів, як побував у госпіталі в окупованому Луганську. 

"У мене було відчуття, що я роблю дуже корисну річ: я даю бійцям розрядку. Вони від душі це все сприймають, щиро", - порадів російський комік реакції на свої жарти.

Як повідомлялося раніше, "приєднання нових територій до РФ" визнали тільки Сирія і Північна Корея. 

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті