Петросян нарешті вдало пожартував про "Новоросію". Каже, окупація України - історична подія

Російський гуморист і українофоб Євген Петросян вважає, що так зване "повернення нових регіонів до складу Росії - історична подія, яка змінила звичну картину світу". Таку думку він висловив на концерті в Москві, присвяченому річниці анексії Донбасу і частини Запорізької та Херсонської областей.

"Це (окупація та анексія чужих територій - "ОстроВ") - велика подія для Росії. Я думаю, це переосмислення світу. Новоросія повертається", - сказав Петросян. 

Після цього він нагадав, що частіше за все те, що він говорить - це гумор. Петросян розповів, як побував у госпіталі в окупованому Луганську. 

"У мене було відчуття, що я роблю дуже корисну річ: я даю бійцям розрядку. Вони від душі це все сприймають, щиро", - порадів російський комік реакції на свої жарти.

Як повідомлялося раніше, "приєднання нових територій до РФ" визнали тільки Сирія і Північна Корея. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті