Персональна вибухівка від партизанів вже чекає на офіцерів армії РФ у Криму

Українські партизани в Криму приготували вибухівку для офіцерів армії РФ і офіційно просять рашистів приготуватися до того, що вона скоро спрацює. Про це повідомив військовий рух українців та кримських татар "Атеш" у своєму Телеграм-каналі 6 лютого.

"Вибухівки для офіцерів армії РФ, – сказано в повідомленні. – Ось цих "малюків" ми підготували для російських офіцерів".

Уточнюється, що "гостинець" у першу чергу приготовлений для тих, хто любить ресторан "Айвазовський" у Сімферополі та любить їздити до ескортниць до Севастополя.

"Ми знаємо все про вас, – пишуть кримські партизани. – Чекайте на новини".

Раніше повідомлялося, що кримські партизани ввели дві тисячі агентів до лав російської армії.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті