Першокласникам окупованого Лисичанська подарунки принесли озброєні загарбники

Озброєні рашисти принесли подарунки першокласникам окупованого Лисичанська на Луганщині. Відповідне відео розмістив Телеграм-канал "Трикутник" 7 вересня.

"Саме так проходять уроки на т. о. територіях Луганщини. Діти вчаться під пильним наглядом озброєних терористів. На відео одна зі шкіл окупованого Лисичанську", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, яу у Криму окупанти "обробляють" першокласників та їхніх батьків: щонайменше три "патріотичні" гуртки та платна "продльонка".

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті