Щонайменше три "патріотичні" гуртки та платна "продльонка": у Криму окупанти "обробляють" першокласників та їхніх батьків

Відвідувати щонайменше три "патріотичні" гуртки змушують першокласників в окупованому Криму. Про це розповідає джерело "ОстроВа" - мати першокласниці із Сімферополя 18 серпня.

"Учора (17 серпня - "ОстроВ") сходила на перші збори. "Продльонка" (група продовженого дня. – "ОстроВ") платна, все платне. І три "патріотичні" гуртки треба відвідувати обов'язково", - каже мешканка Сімферополя, кримська татарка.

Вона уточнює, що в школі потрібно окремо платити за відвідування групи подовженого дня ("продльонки") і за відвідування низки гуртків і секцій - крім так званих "патріотичних".

Раніше повідомлялося, що окупанти хочуть мобілізувати майже всіх чоловіків у Криму.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті