Окупанти хочуть мобілізувати майже всіх чоловіків у Криму – партизани

Російські загарбники готують масштабну мобілізацію в анексованому Криму. Про це 17 серпня повідомляють у Телеграмі партизани руху "Атеш".

Зазначається, що мобілізація має відбутися після так званих "виборів", які заплановані на вересень, та зачепить майже всі вікові групи населення півострова.

"Це підтверджує попередню інформацію наших агентів, що окупанти готують масштабну мобілізацію населення окупованих українських регіонів після так званих "виборів" у вересні. У деяких населених пунктах Запорізької області вже оголосили про дострокові "вибори", - повідомили партизани.

В "Атеш" закликали людей в окупації робити усе можливе, аби уникнути мобілізації, та саботувати рішення окупантів.

Як повідомлялося, окупанти підготували на Луганщині списки чоловіків 1996-2005 р.н., яких планують мобілізувати після вересневих "виборів".

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті