Першокласникам окупованого Лисичанська подарунки принесли озброєні загарбники

Озброєні рашисти принесли подарунки першокласникам окупованого Лисичанська на Луганщині. Відповідне відео розмістив Телеграм-канал "Трикутник" 7 вересня.

"Саме так проходять уроки на т. о. територіях Луганщини. Діти вчаться під пильним наглядом озброєних терористів. На відео одна зі шкіл окупованого Лисичанську", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, яу у Криму окупанти "обробляють" першокласників та їхніх батьків: щонайменше три "патріотичні" гуртки та платна "продльонка".

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті