Перші виплати на відбудову житла за програмою "єВідновлення" отримали жителі Київщини та Донеччини

Перші компенсації у межах програми "єВідновлення" за пошкоджене та зруйноване житло почали виплачувати в Україні. Про це 8 червня повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в Telegram. 

"Почалися перші виплати коштів у межах програми "єВідновлення". Їх отримали люди з Київщини та Донеччини", - написав він.

Шмигаль зазначив, що загалом українці подали понад 17,3 тисячі заяв на допомогу з відновлення пошкодженого майна.

Як повідомлялося, уряд виділив на виконання цієї програми 4,4 мільярда гривень із Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті