Кабмін виділив перші кошти на компенсації за пошкоджене житло в рамках "єВідновлення" - Шмигаль

Кабінет міністрів України виділив перші кошти на програму "єВідновлення", у межах якої українці отримують компенсації за пошкоджене житло. Про це 19 травня заявив глава уряду Денис Шмигаль.

"Уряд уже виділив перші ресурси на виконання цієї програми - 4,4 мільярда гривень із Фонду ліквідації наслідків збройної агресії", - розповів прем'єр.

Шмигаль також зазначив, що ця програма працює вже понад тиждень. У її рамках українцям виплачують кошти на ремонт житла, яке було пошкоджено під час війни.

Він також нагадав, що програма цифровізована - заявки українці можуть подавати за допомогою порталу "Дія". В Україні подали вже майже 11,7 тисяч заявок, найбільше - жителі Харківської, Київської та Миколаївської областей.

Загалом же у Фонді зібрали близько 62 мільярдів гривень. Майже половина - це вилучені кошти росіян. Гроші з Фонду переважно спрямовують на ремонт житла, критичної інфраструктури та пілотні проєкти відновлення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в систему "єВідновлення" за тиждень роботи внесено 10,4 тисяч заявок.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті