Переселенців з Луганщини у Харкові консультуватиме юрист, у Полтаві – спеціаліст із пенсійних питань (адреси, контакти)

ВПО з Луганської області можуть у Харкові отримати консультацію юриста, а в Полтаві – спеціаліста з пенсійних питань. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 18 вересня.

"Консультація юристів Норвезької ради у справах біженців відбудеться 20 вересня з 10:00 до 12:00 у приміщенні Нижньодуванського гуманітарного штабу в м. Харків. Адреса: вул. Данилевського, 38", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що Норвезька рада у справах біженців надає безоплатну правову допомогу внутрішньо переміщеним та іншим особам, постраждалим від війни.

Крім того, щочетверга з 10:00 до 12:00 у Полтавському гуманітарному штабі Гірської громади відбувається прийом внутрішньо переміщених осіб представником Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області.

Перелік послуг, що надаються:

  • консультації щодо змін в пенсійному та соціальному законодавстві;
  • попередній розгляд документів для призначення пенсії (визначення права на пенсію);
  • роз’яснення умов та пакету документів для призначення та перерахунку пенсій, субсидій та пільг;
  • ознайомлення з сервісами вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України тощо.

Хаб знаходиться за адресою: м. Полтава, вулиця Миколи Дмитрієва, 7. Графік роботи: з 10:00 до 15:00 з понеділка по п’ятницю. Телефон (050) 137 24 65.

Видача допомоги в цьому хабі відбувається з 10:00 до 14:00.

Раніше повідомлялось, що ВПО з Луганщини у понеділок в Дніпрі зможуть вирішити пенсійні питання.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті