Переселенців з Луганщини консультуватимуть спеціалісти Пенсійоного фонду в Києві 7 квітня

У Києві переселенців з Луганщини консультуватимуть спеціалісти ГУ ПФУ в Луганській області 7 квітня. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 31 березня.

"7 квітня відбудеться прийом внутрішньо переміщених осіб з Луганської області, які тимчасово мешкають в Києві", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що звернутись за вирішенням пенсійних питань можна з 10:00 до 13:00 до гуманітарного хабу Лисичанської громади за адресою: м. Київ, вул. М. Ушакова, буд. 8А, 1-й поверх.

Раніше повідомлялось, що дітей ВПО з Новопсковської громади реєструють для грошової виплати в разі потреби медичної й психологічної допомоги.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті