Переселенці з Луганщини отримали продукти, одяг і ковдри в Старобільському хабі на Закарпатті. Реєстрація ВПО в хабі триває (контакти)

ВПО з Луганської області отримали продуктові набори та іншу допомогу у Старобільському хабі на Закарпатті. Про це повідомила керівниця ГО "ЦСР "Дієва громада" Оксана Очкурова на своїй сторінці у Facebook 29 листопада. 

"У Старобільському гуманітарному хабі м. Свалява в період з 20 листопада 2023 року видано 83 продуктові набори від БО БФ "ГЛОБАЛ ЕМПАВЕРМЕНТ МІШН ЮА", - написала Очкурова.

Зазначаєтьс, що, окрім продуктів харчування, внутрішньо переміщені особи отримали, відповідно до власних потреб, підгузки для дітей, ковдри, одяг.

Очкурова уточнила, що Старобільський гуманітарний хаб працює за адресою: місто Свалява, вул. Чорновола, 3. Хаб надає такі види послуг громадянам:

- гуманітарна допомога,

- психологічна допомога,

- консультації з юридичних питань,

- медичні консультації,

- різноманітні заходи у  дитячому просторі "Kinder hub",

- неформальна освіта,

- культурні та рекреаційні послуги,

- арттерапія.

"Нагадуємо, що приймаємо родини, які виїхали із Луганської області, проживають у місті Свалява та Свалявському районі та не зареєстровані у нас у хабі. Телефон для довідок: 066-065-81-25", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що вихованці реабілітаційного центру з Закарпаття провели час за іграми у просторі "Kinder hub", який організували переселенці з Луганщини.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті