Перемовини щодо надання Україні дальнобійних ракет та сучасної авіації тривають у прискореному темпі - Подоляк

Україна може отримати дальнобійні ракети та сучасні винищувачі вже найближчим часом. Про це заявив радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк в ефірі телемарафону FreeДом.

"Перемовини тривають в прискореному темпі. Наші партнери розуміють наші потреби. Є ще нюанси, що стосуються внутрішнього психологічного статусу в країнах-партнерах, бо вони все ще побоюються, що світова архитектура у зв'язку із війною впродовж 11 місяців, вже ламається. Тому їм ще важко відмовитись від певного консерватизму. І ось з цим нам треба працювати та пояснювати їм необхідність надання такої зброї", - сказав Подоляк.

Як повідомлялося, з Москви лякають "нищівною відповіддю" щодо союзників України

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті