"Переговори не потрібні". Медведєв не засуджує бажання закінчити війну, але мріє, як "ворог приповзе на колінах"

Переговори про припинення війни не потрібні, а ворог має приповзти на колінах, благаючи про пощаду. Так прокоментував мирний саміт у Саудівській Аравії заступник голови Ради Безпеки РФ Дмитро Медведєв у Telegram.

"Про Джидду. Важко засуджувати бажання закінчити війну. Неможливо сперечатися з посиланнями до Статуту ООН при розумінні того, що, крім суверенітету, там є ще й право націй на самовизначення", - написав він.

Разом з тим, за словами Медведєва, всі пропозиції про мир мають шанси на успіх при дотриманні трьох ключових умов:

1) Участь обох сторін конфлікту. А цього нема.

2) Врахування історичного контексту. А він такий: країни України ніколи не було до 1991 р. Вона уламок Російської імперії.

3) Врахування поточних реалій. А вони такі: Україна перебуває на стадії напіврозпаду, а частина її територій повернулася до Росії.

"Той посередник, який готовий визнати ці очевидні речі, має шанси на успіх. Решта – ніяких. Втім, і самі переговори поки що не потрібні. Ворог має приповзти на колінах, благаючи про пощаду", - додав екс-президент РФ.

Як повідомлялося раніше, представники 40 країн розпочали переговори в Саудівській Аравії про припинення агресії Росії та мирний план України.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті