Передача Україні винищувачів F-16 є пріоритетом для США - Держдеп

Передача винищувачів F-16 Україні є пріоритетом для США. Про це 22 травня під час брифінгу заявив речник Держдепу Сполучених Штатів Метью Міллер.

"У мене немає жодних заяв про те, коли або як це станеться, або які країни їх нададуть, але це пріоритет для нас, і ми почнемо реалізовувати його найближчими місяцями", - підкреслив він.

За його словами, президент США Джо Байден раніше ясно дав зрозуміти, що США розпочнуть навчання українських пілотів на F-16 і працюватимуть разом із союзниками над наданням винищувачів.

Нагадаємо, раніше в Білому Домі заявили, що час "подивитися в майбутнє", коментуючи передачу Україні винищувачів.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті