Перед закінченням терміну повноважень генерал Міллі познайомив Залужного зі своїм наступником

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі перед закінченням власних повноважень познайомив Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного зі своїм наступником. Про це повідомив Залужний у своєму Телеграм-каналі 22 вересня.

"Цього місяця у мого друга (Міллі. – "ОстроВ") закінчується термін повноважень на посаді очільника Об’єднаного комітету начальників штабів США, – написав Залужений. – З перших днів повномасштабного російського вторгнення, особливо у найбільш складні моменти цієї війни, генерал Міллі завжди був поряд із нашим народом. Ми цінуємо проведену титанічну роботу, важливі поради, всебічну допомогу та підтримку. Запросив його в Україну та матиму за честь зустрічати на нашій землі".

Зазначається, що на знак продовження тісного партнерства України та США генерал Міллі познайомив Залужного зі своїм наступником – генералом Чарльзом Брауном.

"Домовилися підтримувати високий рівень комунікації та найближчим часом провести перемовини", – підкреслив Залужний.

Раніше повідомлялось, що Залужний зустрівся з британськими та американськими партнерами.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті