Пентагон звужує доступ до секретних документів після їхнього "витоку"

ФБР працює над відстеженням витоку матеріалів, водночас Пентагон скорочує кількість людей, які мають доступ до тієї секретної інформації, що стала об'єктом оприлюднення. Про це повідомляє "Еспрессо" з посиланням на  CBS.

За словами американських чиновників, з п'ятниці кількість людей у списках розсилки, які отримують засекречені оновлення, значно скоротилася. До того, як витік був виявлений, доступ до таких документів зазвичай мали близько 1000 осіб.

"Внутрішнє розслідування Пентагону очолить Мілансі Гарріс, заступник заступника міністра оборони з питань розвідки і безпеки. Під час розслідування буде вивчено обсяг і масштаб витоку інформації та його вплив на національну безпеку США і союзників, а також досліджено, яким чином відбувається потік інформації і хто має до неї доступ", - зазначили журналісти.

Нагадаємо, раніше видання The New York Times писало, що в мережу "злили документи", в яких могла бути інформація про підготовку України до контрнаступу.

Як повідомлялося, у Держдепі запевнили, що "витік документів" не вплине на допомогу Україні від США. 

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті