Пентагон попередив Конгрес про брак коштів на зброю для України

Пентагон звернувся до Конгресу із закликом збільшити фінансування допомоги Україні, оскільки невдовзі можуть розпочатися проблеми з постачанням. Про це повідомляє Associated Press з посиланням на лист надісланий лідерам Конгресу 2 жовтня.

"США повністю вичерпали можливості довгострокового фінансування України в рамках Ініціативи сприяння безпеці (USAI), яка надає гроші для укладання контрактів на постачання зброї", - повідомляється у листі.

Також у листі зазначається, що без додаткового фінансування США доведеться відкласти або скоротити озброєння протиповітряної оборони, боєприпасами, безпілотниками та обладнанням для підриву та ремонту, які є «критично важливими та терміновими зараз, коли Росія готується до проведення зимового наступу».

За інформацією видання, у США вже б закінчилося фінансування, якби раніше цього року Пентагон не зрозумів, що переоцінив уже надіслане обладнання, вивільнивши приблизно 6,2 мільярда доларів.

Як повідомлялось раніше, Єрмак поговорив із Салліваном на тему поточних потреб ЗСУ.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті