Пенсіонери з луганської Макіївки отримали виплати у Лимані

Евакуйовані мешканці Макіївки (Луганщина) отримали пенсії в Лимані на Донеччині. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у Телеграм 14 березня.

"Сьогодні Укрпошта роздавала у донецькому Лимані пенсії. Чотири луганських пенсіонери з Макіївки теж змогли отримати свої виплати. Нині люди проживають у Лимані, після того як покинули рідне село, яке окупанти постійно обстрілюють", - повідомив Гайдай.

Він сподівається, що що скоро безпекова ситуація дозволить «Укрпошті» приїжджати і до деокупованих населених пунктів Луганщини.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті