Пенсіонери з луганської Макіївки отримали виплати у Лимані

Евакуйовані мешканці Макіївки (Луганщина) отримали пенсії в Лимані на Донеччині. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у Телеграм 14 березня.

"Сьогодні Укрпошта роздавала у донецькому Лимані пенсії. Чотири луганських пенсіонери з Макіївки теж змогли отримати свої виплати. Нині люди проживають у Лимані, після того як покинули рідне село, яке окупанти постійно обстрілюють", - повідомив Гайдай.

Він сподівається, що що скоро безпекова ситуація дозволить «Укрпошті» приїжджати і до деокупованих населених пунктів Луганщини.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті