Пенсіонера з жовто-синім букетом затримали біля Кремля в День Незалежності України

Літнього чоловіка з жовто-синім букетом затримали російські поліцейські біля Кремля в Москві в День Незалежності України, 24 серпня. Про це повідомив Телеграм-канал "Кримський вітер" 25 серпня.

"У Москві біля Кремля затримали пенсіонера з жовто-синім букетом, - ідеться в повідомленні. - 64-річний Олександр М. вдень 24 серпня прийшов в Олександрівський сад до Київської стели. Чоловік хотів покласти біля монумента квіти до Дня Незалежності України, але не встиг - його затримала поліція".

Зазначається, що пенсіонер був одягнений у синю толстовку та жовті штани, у руках у нього був жовто-синій букет квітів, що одразу привернуло увагу поліції.

"Чоловіка затримали, у відділенні на нього склали протокол про порушення порядку проведення мітингів і пікетів", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в окупованому Луганську на честь Дня Незалежності України активісти "Жовтої Стрічки" увімкнули гімн України в публічних місцях.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті