Пасічник своїм «законом» затвердив вступ «ЛНР» до якоїсь співдружності «Донбас»

Ватажок «ЛНР» Леонід Пасічник підписав "закон" "Про затвердження укладення Угоди про створення Співдружності "Донбас". Про це пишуть місцеві ЗМІ.

До цієї «співдружності», крім окупованих територій Донецької та Луганської областей, також увійдуть Ростовська та Воронезька області РФ.

Згідно з документом, вищим органом управління співдружності є Рада, до складу якої від окупованого Донбасу увійдуть глави окупаційних адміністрацій «ДНР/ЛНР» Денис Пушилін і Леонід Пасічник.

Планується, що окуповані території сходу України в рамках об'єднання співпрацюватимуть із російськими сусідами у сферах сільського господарства, енергетики, транспорту, промисловості, соціального та економічного розвитку тощо. 

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті