Пашинян назвав путінську ОДКБ загрозою безпеці Вірменії

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що путінська Організація договору про колективну безпеку (ОДКБ) становить загрозу для Єревана. Про це повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times із посиланням на агентство "Новости Армении".

"ОДКБ замість того, щоб виконувати свої зобов'язання перед Вірменією у сфері безпеки, навпаки - створює проблеми безпеки. І ця позиція, кажу прямо, є загрозою національній безпеці Вірменії", - заявив Пашинян.

За його словами, ОДКБ не виконала зобов'язання з питання безпеки Вірменії, а продемонструвала протилежну позицію. 

Раніше Пашинян заявляв, що членство Вірменії в ОДКБ на поточний момент практично заморожено. "Ви знаєте, що договір про колективну безпеку фактично не працює щодо Вірменії, що показали події 2021-2022 років. Це не могло пройти для нас непоміченим. Сьогодні, практично, ми заморозили нашу участь в ОДКБ", - говорив Пашинян в інтерв'ю телеканалу France 24.

До складу ОДКБ входять Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизія, РФ, Таджикистан і Узбекистан.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті