Пашинян назвав путінську ОДКБ загрозою безпеці Вірменії

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що путінська Організація договору про колективну безпеку (ОДКБ) становить загрозу для Єревана. Про це повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times із посиланням на агентство "Новости Армении".

"ОДКБ замість того, щоб виконувати свої зобов'язання перед Вірменією у сфері безпеки, навпаки - створює проблеми безпеки. І ця позиція, кажу прямо, є загрозою національній безпеці Вірменії", - заявив Пашинян.

За його словами, ОДКБ не виконала зобов'язання з питання безпеки Вірменії, а продемонструвала протилежну позицію. 

Раніше Пашинян заявляв, що членство Вірменії в ОДКБ на поточний момент практично заморожено. "Ви знаєте, що договір про колективну безпеку фактично не працює щодо Вірменії, що показали події 2021-2022 років. Це не могло пройти для нас непоміченим. Сьогодні, практично, ми заморозили нашу участь в ОДКБ", - говорив Пашинян в інтерв'ю телеканалу France 24.

До складу ОДКБ входять Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизія, РФ, Таджикистан і Узбекистан.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті