Партизани у Маріуполі спалили склад інженерних військ окупантів

Українські партизани шляхом підпалу знешкодили склад інженерних окупаційних військ у Маріуполі. Про це 12 жовтян повідомив рух "Маріуполь.Спротив" у Телеграмі. 

Уточнюється, що склад російських інженерних військ згорів у Лівобережному районі міста

"Мінус склад окупантів на "Східному". Тепер будувати укріплення буде складніше. Заодно життя малих народов росії трохи ускладнили", - наголосили партизани.

Як повідомлялося, напередодні дощів і холодів будівельники в Маріуполі припинили роботи із закриття теплового контуру багатоповерхівок.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті