Напередодні дощів і холодів будівельники в окупованому Маріуполі припинили роботи із закриття теплового контуру багатоповерхівок 

Напередодні дощів і холодів будівельники в окупованому Маріуполі припинили роботи із закриття теплового контуру багатоповерхівок. Цю інформацію підтвердив "мер" міста Олег Моргун у себе в Телеграм.

"Повторно виїдемо на МКД (багатоквартирні будинки - "ОстроВ"), де підрядники призупинили роботи, - активізуватимемо закриття теплового контуру в цих будинках", - розповів він про ухвалені на апаратній нараді рішення.

Судячи з повідомлення глави окупаційної адміністрації, є проблеми і з готовністю до зими приватного сектора. Моргун пообіцяв проінспектувати його "на предмет ходу відновлення, достатності кількості матеріалів та інструментів у наших будівельників".

"Також на особистому контролі тримаю вирішення питань соціальної напруженості", - визнав "мер" факт невдоволення жителів Маріуполя роботою місцевої влади

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.12.2025
23:00

«Переговорів з київськими терористами більше не буде. Крапка». Російські ЗМІ про Україну

«Багато хто звернув увагу на те, що ще 25 грудня, в західне Різдво, Зеленський абсолютно непрозоро побажав смерті російському лідеру, і вчорашня атака довела, що рішення про спробу вбивства Володимира Путіна було прийнято київською зграєю вже тоді»
Луганськ
30.12.2025
10:00

Луганський щоденник: Наче війни вже немає…

Вже кілька років я повторюю про себе: «Хай буде такий же, нехай буде не гірше, нехай нічого не змінюється». Мої невидимі боги слухають мене.
Країна
29.12.2025
19:48

Володимир Фесенко: Вікно можливостей лише прочинене, РФ не готова до компромісів по Донбасу, а переговори після зустрічі в США стали ще жорсткішими

Активізація міжнародних контактів навколо можливого припинення вогню та пошуку формули мирної угоди між Україною і Росією супроводжується зростанням дипломатичної напруги та суттєвим ускладненням переговорної динаміки. Попри готовність Києва...
Всі статті