Партизанський рух "Атеш" вербує до своїх лав жителів російського Новокузнецька

Військовий рух українців і кримських татар "Атеш" закликає вступати до своїх лав мешканців регіонів Росії, зокрема Новокузнецька. Про це повідомив осередок "Атеш" на тимчасово окупованих територіях України та РФ у своєму Телеграм-каналі 2 грудня.

"Атеш" закликає жителів Новокузнецька вступати до наших лав. Нашими активістами з "АТЕШ Гражданская сила" була проведена рекрутингова кампанія нашого руху в місті Новокузнецьк. Жителям міста важливо знати і розуміти, що настав час перестати боятися і почати діяти", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що осередок "Атеш" у РФ закликає росіян не боятися і разом побороти путінський режим.

Раніше повідомлялося, що агенти "Атеш" показали російські кораблі в Карантинній бухті в Севастополі.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті